O nas

LUNA jest nowym imprintem Wydawnictwa Marginesy. Wydaje literaturę popularną polskich i zagranicznych autorów: książki obyczajowe, romanse, kryminały, thrillery i poradniki rozwojowe.

Pragniemy dostarczyć czytelnikom znakomitej rozrywki. Książki Luny to z jednej strony dobrze spędzony czas, a z drugiej wysoka jakość edytorska każdego tytułu. Emocje, pasje, ekscytujące historie, ale i ważne społeczne tematy – tego z nami doświadczają czytelnicy i czytelniczki – Magdalena Cylejewska, Dyrektorka Wydawnicza Luny.

Za linię wydawniczą LUNY oraz wsparcie promocyjne książek odpowiadają:

Magdalena Cylejewska, dyrektorka wydawnicza
Natalia Gowin, wydawczyni
Sylwia Ryczkowska, dyrektorka marketingu i promocji

Dział redakcji:

Natalia Gowin
wydawca
n.gowin@wydawnictwoluna.pl

Dział promocji:

Sylwia Ryczkowska
szefowa promocji
s.ryczkowska@wydawnictwoluna.pl

Dział handlowy:

Wojciech Radziwon
kierownik sprzedaży
w.radziwon@marginesy.com.pl

Kama Łukiewicz
specjalistka ds. sprzedaży
k.lukiewicz@marginesy.com.pl

Dorota Sztrubel
specjalistka ds. sprzedaży
d.sztrubel@marginesy.com.pl

Zespół:

Krzysztof Grudziński
prezes zarządu
k.grudzinski@marginesy.com.pl

Hanna Mirska-Grudzińska
członkini zarządu
h.grudzinska@marginesy.com.pl

Magdalena Cylejewska
dyrektor wydawniczy
m.cylejewska@wydawnictwoluna.pl

Paulina Kurek
specjalistka ds. produkcji
p.kurek@marginesy.com.pl

Dawid Grzelak
grafik
d.grzelak@marginesy.com.pl

Magdalena Tereszkiewicz-Mosek
ecommerce koordynatorka
m.tereszkiewicz@marginesy.com.pl

Monika Mazur
koordynatorka pracy biura
m.mazur@marginesy.com.pl

Jan Morka
kontroler finansowy
j.morka@marginesy.com.pl

Agnieszka Krynicka
pracowniczka księgowości do spraw rozliczeń
a.krynicka@marginesy.com.pl

Wydawnictwo Marginesy Sp. z o.o.

ul. Mierosławskiego 11a, 01-527 Warszawa
tel. 226630275

NIP: 701-033-74-95
REGON: 146063757
KRS: 0000416091

marginesy@marginesy.com.pl

Numer konta bankowego:
Bank Pekao SA
PL 33 1240 6292 1111 0010 5450 3301